Nabór do Sekcji ShowOFF 2015

Sekcja ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie 2015

Rozpoczyna się nabór do 7. edycji Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie – konkursu realizowanego z myślą o twórcach z Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej debiutujących na współczesnej scenie fotograficznej.

Do kolejnej odsłony Sekcji ShowOFF zgłaszać można zarówno artystyczne projekty fotograficzne, jak i multimedialne. W tym roku zespół kuratorski stworzy Marta Kołakowska (Galeria Leto) oraz trzech fotografów: Michael Ackerman, Martin Kollar oraz Igor Omulecki. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorą osiem propozycji, które w maju 2015 roku zostaną zaprezentowane w formie wystaw podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie (14 maja–14 czerwca).

Nowością Sekcji ShowOFF w 2015 roku jest zaproszenie do współpracy Ani Nałęckiej (Tapir Book Design), która wybierze dziewiątego laureata Sekcji. Nagrodą dla tej osoby będzie możliwość współpracy nad projektem własnej książki oraz jej publikacja. Warto zwrócić na to uwagę, zgłaszając swoje propozycje w tym roku!

Sekcja ShowOFF MFK ma formułę otwartego konkursu. Pełni rolę platformy swobodnej wypowiedzi artystycznej i zapewnia szeroką promocję najciekawszym młodym twórcom z Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Plonem konkursu będzie osiem wystaw zaprezentowanych podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie 2015 oraz premiera photobook’a zaprojektowanego przez Anię Nałęcką.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do północy 18 stycznia 2015 roku pod adresem:
showoff[at]2015.photomonth.com

 

Przesyłać można projekty fotograficzne lub/i multimedialne, zarówno ukończone, jak i będące jeszcze w trakcie realizacji. Nie ma żadnych ograniczeń pod względem tematu czy techniki wykonania zdjęć lub materiałów wideo!

Aby zgłosić swój projekt, należy wysłać go wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym w terminie do północy 18 stycznia 2015 roku pod wyżej wskazany adres.


Pobierz: Regulamin Sekcji ShowOFF 2015

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.