Ostatnie dni Festiwalu

Ostatnie dni Festiwalu
Fot. Studio Luma www.studioluma.pl
To już ostatnie chwile Miesiąca Fotografii w Krakowie 2015. Weekend po raz kolejny zaczęliśmy od Spotkania mistrzowskiego, tym razem naszym gościem był fotoreporter wojenny - Krzysztof Miller.

W przedostatni dzień Festiwalu mamy dla Was dwie mocne propozycje: od 12:00 do 15:00 Odkrywanie konfliktów – spacer fotograficzny po wystawach Miesiąca Fotografii z Basią Budniak (start w Muzeum Etnograficznym im. Seweryna Udzieli w Krakowie), a od 15:00 tradycyjnie już nieuroczyście zamykamy festiwal piknikiem na rampie (przy Fundacji Sztuk Wizualnych)! 

 

Piknik na Rampie to nie jedyna atrakcja tego weekendu! Po sobotnim relaksie zapraszamy na niedzielną Wielką Wyprzedaż w Centrum Festiwalowym MFK 2015! Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku -> WIELKA WYPRZEDAŻ. A wieczorem bawimy się w Klubie Piękny Pies! Zostańcie z nami do końca! Do zobaczenia!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.